دسته آگهی مواد اولیه شویندها
زمان : ۲ هفته پیش

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


ایکن عکس اگهی
توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد اولیه شویندها

عنوان آگهی:سدیم دودسیل بنزن سولفونات ۸۰ درصد


شماره تماس:۰۹۹۱۱۹۷۱۹۱۶
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:
سدیم دودسیل بنزن سولفونات ۸۰ درصد چینی کیسه ۱۲/۵ کیلویی

کد آگهی:1178
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در تهران

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

ارتباط مواد شیمیایی با تاخیر بلوغ در دختران

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از مدیسن نت، «سوزان پینی»، نویسنده مسئول در کالج پزشکی دانشگاه سینسیناتی، گفت: «بلوغ تأخیری می‌تواند منجر به پیامدهای منفی درازمدت سلامت برای دختران شود، مانند احتمال بیشتر ابتلاء به سرطان سینه، بیماری کلیوی و بیماری تیروئید.»

دیدن متن کامل

فروش مواد شیمیایی اسانس

فروش مواد شیمیایی اسانس یکی از صنایع مهم و حیاتی در حال حاضر است که در تولید محصولات مختلف از طعم و بوی خاص استفاده می‌شود. اسانس‌ها به عنوان ترکیبات شیمیایی طبیعی یا مصنوعی، عطر و طعم محصولات مختلف را بهبود می‌بخشند و از آنها برای تهیه عطر، ادوکلن، صابون، شامپو، لوسیون، اسپری‌های بدن و محصولات آرایشی و بهداشتی دیگر استفاده می‌شود.

دیدن متن کامل

عمده فروش مواد شیمیایی خوراکی

صنعت مواد شیمیایی خوراکی یکی از صنایع حیاتی و مهم در جهان است که در ارتباط با تولید، فروش و توزیع محصولات مختلف استفاده می شود. این صنعت یکی از بزرگترین صنایع مواد غذایی در سراسر جهان است و تأثیر بسزایی بر زندگی روزمره ما دارد. در این مقاله، به بررسی عمده فروش مواد شیمیایی خوراکی و اهمیت آن خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

تگزاپون چیست

تگزاپون یکی از مفاهیم پرکاربرد در علوم زیستی و پزشکی است که اهمیت بسیاری در تحقیقات و مطالعات مختلف دارد. این مفهوم در ارتباط با تداخل ژنتیک و محیط زیست و همچنین ارتباط بین عوامل ژنتیکی و محیطی مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این مقاله به توضیح مفهوم و اهمیت تگزاپون، عوامل موثر بر آن و نقش آن در پژوهش‌های مختلف خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

ارسال مواد شیمیایی به سراسر کشور

با پیشرفت تکنولوژی و روزافزون شدن نیازهای مردم، ارسال مواد شیمیایی به سراسر کشور برای صنایع مختلف اهمیت بسیار زیادی دارد. این مواد شیمیایی از جمله مواد اولیه برای تولید محصولات مختلف مانند پلاستیک، داروها، کودها، رنگها و غیره هستند.

دیدن متن کامل

نقش برجسته مواد شیمیایی در توسعه صنایع و زندگی مدرن

مواد شیمیایی تا به امروز نقش بسیار مهمی در توسعه صنایع مختلف ایفا کرده‌اند. این مواد به عنوان اصلی‌ترین عنصر از صنایع شیمیایی شناخته شده‌اند و برای تولید محصولات مختلف از لوازم خانگی گرفته تا داروها و پلاستیک‌ها استفاده می‌شوند. برخی از این مواد از منابع طبیعی مانند گیاهان و مواد معدنی استخراج می‌شوند، در حالی که بویژه در دهه‌های اخیر، تلاش‌های فراوانی برای تولید مواد شیمیایی از راه‌های پایدار و دوستدار محیط زیست انجام شده است.

دیدن متن کامل