دسته آگهی مواد شیمیایی خوراکی و غذایی
زمان : ۱۱ ماه پیش

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


ایکن عکس اگهی
توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی خوراکی و غذایی

عنوان آگهی:فروش انواع اسانس خوراکی و مواد شیمیایی شرکت نیکوشیمی


شماره تماس:۰۹۱۹۶۰۳۰۱۲۲
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:
فروش انواع اسانس خوراکی و صنعتی و انواع موادشیمیایی توسط شرکت نیکوشیمی حتی روز های تعطیل کلیه محصولات شرکت نیکوشیمی در صورت راضی نبودن از کالا امکان برگشت کالا وجود دارد جهت دریافت قیمت و اطلاعات شرکت نیکوشیمی بسایت شرکت نیکوشیمی مراجعه کنید www.nikoshimi.com

کد آگهی:1133
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در تهران

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

تگزاپون چیست

تگزاپون یکی از مفاهیم پرکاربرد در علوم زیستی و پزشکی است که اهمیت بسیاری در تحقیقات و مطالعات مختلف دارد. این مفهوم در ارتباط با تداخل ژنتیک و محیط زیست و همچنین ارتباط بین عوامل ژنتیکی و محیطی مورد بررسی قرار می‌گیرد. در این مقاله به توضیح مفهوم و اهمیت تگزاپون، عوامل موثر بر آن و نقش آن در پژوهش‌های مختلف خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

فروش مواد شیمیایی و توضیحات

صنعت مواد شیمیایی یکی از صنایع حیاتی و حیاتی در جهان است که محصولات آن در تمام صنایع دیگر استفاده می‌شوند. از لوازم خانگی تا صنایع بزرگ مانند خودروسازی و صنایع پزشکی، مواد شیمیایی یک نقش کلیدی در تأمین نیازهای اساسی جامعه ایفا می‌کنند. به همین دلیل، تحقیقات و توسعه در این صنعت بسیار مهم است. ارتقاء فناوری و ارائه محصولات نوآورانه می‌تواند به توسعه این صنعت کمک کند و سهم بزرگی در افزایش تولید و صادرات داشته باشد.

دیدن متن کامل

ماده شیمیایی چربی زدا با احتمال بیشتر پارکینسون مرتبط است

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از هلث دی نیوز، مطالعه جدید نشان داد که دو سال قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مایع TCE ممکن است خطر پارکینسون را تا ۷۰ درصد افزایش دهد.

دیدن متن کامل

مرکز فروش مواد شیمیایی ایران یوز شیمی

در دنیای امروز، صنعت شیمیایی یکی از صنایع حیاتی و اساسی برای تولید محصولات مختلف است. با توجه به اهمیت بالای این صنعت، مراکز فروش مواد شیمیایی با اهداف مختلف وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به مرکز فروش مواد شیمیایی ایران یوز شیمی اشاره کرد. این مرکز از جمله موسسات برجسته در زمینه تامین و فروش مواد شیمیایی در ایران محسوب می‌شود و ارائه‌دهنده خدمات متنوعی به مشتریان خود می‌باشد.

دیدن متن کامل

تگزاپون و گلیسرین فروش

تگزاپون و گلیسرین دو ماده شیمیایی است که در اکثر محصولات زیبایی و بهداشتی استفاده می‌شوند. این دو ماده به عنوان مواد فعال در انواع کرم‌ها، لوسیون‌ها، شامپوها و صابون‌ها و حتی در محصولات آرایشی مورد استفاده قرار می‌گیرند. استفاده از این دو ماده در تهیه محصولات زیبایی و بهداشتی می‌تواند بهبود ظاهر پوست و مو و همچنین افزایش اثربخشی محصولات زیبایی را فراهم کند.

دیدن متن کامل

مواد شیمیایی عطر

عطر یکی از اقلام ضروری در زندگی روزمره انسان‌ها است و از زمان‌های قدیمی تاکنون مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجا که عطرها از مواد شیمیایی تشکیل شده‌اند، بررسی ترکیبات شیمیایی آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در این مقاله قصد داریم به بررسی مواد شیمیایی عطر و اثرات آنها بر انسان‌ها بپردازیم.

دیدن متن کامل