دسته آگهی مواد شیمیایی صنعتی
زمان : ۴ ماه پیش

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


ایکن عکس اگهی
توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی صنعتی

عنوان آگهی:پودرآهن و اکسیدهای آهن


شماره تماس:۰۹۳۳۹۸۲۵۷۰۴
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:
پودر آهن و اکسیدهای آهن واردات پودر آهن خالص و انواع اکسید های رنگی آهن خانم اطمینان ۰۹۳۳۹۸۲۵۷۰۴

کد آگهی:1161
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در تهران

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

ماده شیمیایی چربی زدا با احتمال بیشتر پارکینسون مرتبط است

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از هلث دی نیوز، مطالعه جدید نشان داد که دو سال قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مایع TCE ممکن است خطر پارکینسون را تا ۷۰ درصد افزایش دهد.

دیدن متن کامل

فروش مواد شیمیایی شویندها در تهران

تهران به عنوان پرجمعیت‌ترین شهر ایران با بازار بزرگ و پویا در حوزه مصرف مواد شیمیایی شویندها محسوب می‌شود. این صنعت به عنوان یکی از صنایع اساسی و حیاتی در تهران و کشور به شمار می‌رود و تأثیر زیادی بر اقتصاد و اجتماع دارد. محصولات شیمیایی شویندها از جمله مواد ضروری در زندگی روزمره مردم هستند و در انواع مختلف از ظروف شستشو و لباس تا محصولات بهداشتی و آرایشی استفاده می‌شوند.

دیدن متن کامل

چند نوع ماده شیمیایی داریم ؟

مواد شیمیایی آلی: مواد آلی از بدن موجودات زنده به دست می آمد تا زمانی که یک دانشمند آلمانی به کشف جدیدی رسید. وهلر آلمانی تبار در سال ۱۸۲۸ برای اولین بار درآزمایشگاه خود ماده ایی به نام اوره را از یک ترکیبی به نام ایزوسیانات تولید کرد و به همگان ثابت کرد می توان این مواد آلی را در آزمایشگاه ها تولید کرد. امروزه این مواد در آزمایشگاه تولید می شوند.

دیدن متن کامل

بازاریابی و خرید و فروش مواد شیمیایی

بازاریابی و خرید و فروش مواد شیمیایی یکی از حیطه‌های مهم و پربازده در صنعت شیمی است. این حوزه بازاریابی و فروش مواد شیمیایی نقش اساسی در تأمین نیازهای مختلف صنایع مختلف دارد. با توجه به اهمیت این حوزه، تلاش برای بهبود روندهای بازاریابی و خرید و فروش مواد شیمیایی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

دیدن متن کامل

سایت اگهی مواد شیمیایی و بازاریابی مواد اولیه

با توجه به رشد روز افزون صنعت شیمیایی و نیاز همیشگی این صنعت به مواد اولیه، ایجاد یک سایت اینترنتی که به فروش و بازاریابی مواد شیمیایی و مواد اولیه اختصاص دارد، امری ضروری و حیاتی به نظر می رسد. این سایت می تواند به تسهیل فرآیند خرید و فروش این مواد برای تولیدکنندگان و تجار در این صنعت کمک شایانی نماید. در این مقاله به بررسی اهمیت و نیاز به وجود چنین سایتی پرداخته و روش های موثر برای مدیریت و بازاریابی مواد شیمیایی و مواد اولیه را بررسی خواهیم کرد.

دیدن متن کامل

شماره تماس خرید و فروش مواد شیمیایی در سایت

در دنیای امروزه، خرید و فروش مواد شیمیایی یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های اقتصادی می‌باشد. با توجه به اهمیت این صنعت، امکان دسترسی به شماره تماس مناسب برای خرید و فروش مواد شیمیایی یکی از اصولی‌ترین نیازهای هر شرکت و واحد تولیدی است. در این مقاله به بررسی این موضوع پرداخته و روش‌های موجود برای یافتن شماره تماس مناسب برای خرید و فروش مواد شیمیایی را بررسی خواهیم کرد.

دیدن متن کامل