دسته آگهی مواد شیمیایی صنعتی
زمان : ۴ روز قبل

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی صنعتی

عنوان آگهی:فروش رزین پلی یورتان الیفاتیک اکریلات


شماره تماس:۰۹۳۶۶۲۹۴۱۰۹
آدرس حدودی:اصفهان/اصفهان
توضیحات:
پلی یورتان الیفاتیک اکریلات( polyurethane aliphatic acrylate oligomer) با قابلیت پخت سریع، ایجاد انعطاف پذیری و چسبندگی بسیار عالی خصوصا بر روی سطوح شیشه و پلاستیک مورد استفاده در تولید انواع جوهرهای چاپ، چسب های یووی، انواع پوششهای خشک شونده تحت لامپ یووی، لاک ناخن و….

کد آگهی:1167
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در اصفهان

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

چند نوع ماده شیمیایی داریم ؟

مواد شیمیایی آلی: مواد آلی از بدن موجودات زنده به دست می آمد تا زمانی که یک دانشمند آلمانی به کشف جدیدی رسید. وهلر آلمانی تبار در سال ۱۸۲۸ برای اولین بار درآزمایشگاه خود ماده ایی به نام اوره را از یک ترکیبی به نام ایزوسیانات تولید کرد و به همگان ثابت کرد می توان این مواد آلی را در آزمایشگاه ها تولید کرد. امروزه این مواد در آزمایشگاه تولید می شوند.

دیدن متن کامل

مرکز فروش و تبلیغ مواد شیمیایی ایران

مرکز فروش و تبلیغ مواد شیمیایی ایران یکی از مراکز معتبر و معروف در زمینه تولید و عرضه محصولات شیمیایی در کشور است. این مرکز با داشتن تیم متخصص و متعهد، توانسته است با ارائه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب، مورد توجه مشتریان خود قرار گیرد. این مرکز تلاش می‌کند تا با ارائه محصولات متنوع در زمینه‌های مختلف از شیمی، نیازهای مختلف صنایع و کاربردهای مختلف را برطرف کند. همچنین، این مرکز از طریق استفاده از روش‌های تبلیغاتی مدرن، به بهبود شناخت محصولات خود و افزایش فروش می‌پردازد. از اهداف اصلی این مرکز می‌توان به ارتقای سطح کیفیت محصولات، افزایش رضایت مشتریان و حفظ محبوبیت و اعتبار خود در بازار اشاره کرد.

دیدن متن کامل

تمیز کردن آثار باستانی بدون استفاده از مواد شیمیایی با فناوری پلاسما

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، سید ایمان حسینی، عضو هیات علمی دانشکده فیزیک دانشگاه صنعتی شاهرود و مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت: حوزه فعالیت این شرکت که در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده، فناوری پلاسما است و در حال حاضر ۱۰ محصول دانش بنیان را به تولید رسانده‌ایم. فناوری پلاسما از صنایع غذایی و پزشکی گرفته تا تولید انرژی، زباله سوزی، لایه نشانی لایه‌های نازک و نانومتری و تولید قطعات میکروالکترونیک کاربرد دارد.

دیدن متن کامل

فروش مواد شیمیایی

فروش مواد شیمیایی یکی از صنایع اصلی و حیاتی در اقتصاد جهانی است. این صنعت از تولید مواد شیمیایی اصلی مانند نفت و گاز تا تولید مواد شیمیایی پیچیده‌تر مانند داروها و پلاستیک را در بر می‌گیرد. شرکت‌ها و تولیدکنندگان مواد شیمیایی باید از استانداردها و مقررات ایمنی پیروی کنند تا جلوی هرگونه حادثه‌ای را بگیرند. این مواد از طریق انتقالات درون کشوری و صادرات به بازارهای جهانی به مشتریان ارائه می‌شوند. هر ساله میلیاردها دلار از فروش مواد شیمیایی به دست می‌آید و این صنعت به عنوان یکی از بزرگترین صنایع در جهان شناخته می‌شود.

دیدن متن کامل

راهکارهای بهبود عملکرد و رشد صنعت فروش مواد شیمیایی

فروش مواد شیمیایی یکی از صنایع مهم و اساسی در حوزه صنایع شیمیایی است که نقش بسیار مهمی در تأمین نیازهای مختلف صنایع و کشورها دارد. این صنعت تأمین و توزیع مواد اولیه شیمیایی در سطح ملی و بین‌المللی را انجام می‌دهد و در تولید محصولات شیمیایی مختلف از جمله لوازم بهداشتی، صنایع داروسازی، صنایع غذایی و غیره نقش اساسی دارد. در این مقاله به بررسی این صنعت از زوایای مختلف، از جمله نیازهای بازار، روندهای رو به رشد، چالش‌ها و راهکارهای ممکن برای بهبود عملکرد و رشد این صنعت پرداخته خواهد شد.

دیدن متن کامل

ارتباط مواد افزودنی پلاستیکی رایج با اوتیسم و بیش فعالی

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از مدیکال نیوز، محققان اخیراً شواهد بیوشیمیایی ارتباط بین BPA- یک افزودنی پلاستیکی رایج- و ایجاد اوتیسم یا اختلال بیش فعالی را یافته اند.

دیدن متن کامل