دسته آگهی مواد شیمیایی ارایشی و بهداشتی
زمان : ۳ هفته پیش

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


ایکن عکس اگهی
توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی ارایشی و بهداشتی

عنوان آگهی:روغن خراطین اصل


چت کردن با آگهی دهنده :

آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:
لطفا پیام بزارید اگه می خواید. در بسته های ۶۰ میلی لیتر هست قابل ارسال به سراسر ایران برای خرید بالا ۱ میلیون هزینه ارسال رایگان هست.

کد آگهی:1176
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در تهران

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

ارتباط مواد افزودنی پلاستیکی رایج با اوتیسم و بیش فعالی

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از مدیکال نیوز، محققان اخیراً شواهد بیوشیمیایی ارتباط بین BPA- یک افزودنی پلاستیکی رایج- و ایجاد اوتیسم یا اختلال بیش فعالی را یافته اند.

دیدن متن کامل

فروش مواد شیمیایی تهران

تهران به عنوان پایتخت ایران، یکی از پرجمعیت‌ترین و پرتراکم‌ترین شهرهای کشور است که در آن فعالیت‌های تجاری و صنعتی بسیار زیادی انجام می‌شود. یکی از صنایع مهم در تهران، صنایع شیمیایی است که نقش مهمی در تأمین نیازهای مختلف شهروندان و صنایع دیگر دارد. در این مقاله، به بررسی وضعیت فروش مواد شیمیایی در تهران می‌پردازیم و عوامل مؤثر بر این صنعت را بررسی خواهیم کرد.

دیدن متن کامل

فروش مواد اولیه شمیایی صنایع و صنعتی

فروش مواد اولیه شیمیایی در صنایع و صنعتی یکی از عوامل اساسی برای تولید هر گونه محصولی است. این مواد اولیه شامل انواع شیمیایی، مواد پایه و مواد اولیه مورد نیاز برای تولید محصولات مختلف از لوازم خانگی تا محصولات پزشکی می باشد. بنابراین، اهمیت فروش مواد اولیه شیمیایی برای صنایع و صنعتی بسیار بالا است و تاثیر بسزایی بر روند تولید و بازار فروش دارد.

دیدن متن کامل

اسید سیتریک چیست؟

اسید سیتریک نوعی کربوکسیلیک اسید است که از مهم ترین اسیدهای آلی به حساب می آید و با توجه به اینکه در بسیاری از مرکبات (لیمو شیرین و لیمو ترش ، پرتقال) و دیگر میوه هایی همچون گیلاس، زغال اخته، سیب، توت فرنگی و ... وجود دارد، به عنوان یک ترکیب غیرسمی و خوراکی به منظور ایجاد طعم و پایدارکننده به مواد غذایی اضافه می شود. بد نیست بدانیم این میوه ها به دلیل اینکه دارای مقدار کافی اسید سیتریک هستند، در طبقه میوه های اسیدی قرار می گیرند.

دیدن متن کامل

ارائه خدمات آنلاین برای خرید و فروش مواد شیمیایی در تهران

در دنیای امروز، اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای اصلی برای انجام تعاملات تجاری و خرید و فروش محصولات شناخته شده است. از آنجایی که فناوری روز به روز پیشرفت می‌کند و افراد بیشتر به دنبال راه‌هایی برای دسترسی آسانتر به محصولات مورد نیاز خود هستند، خدمات آنلاین برای خرید و فروش مواد شیمیایی نیز به عنوان یک گزینه جذاب برای کسب و کارها و صنایع مختلف در تهران مطرح شده است.

دیدن متن کامل

اگهی رایگان فروش مواد شیمیایی

در دنیای امروزی که تکنولوژی و علم پیشرفته‌ای داریم، مواد شیمیایی یکی از اساسی‌ترین عناصری است که در تولید محصولات مختلف استفاده می‌شود. از مواد شیمیایی در صنایع مختلفی مانند صنایع داروسازی، صنایع غذایی، صنایع پلاستیک و... استفاده می‌شود و بدون آن‌ها تولید این محصولات غیرممکن به نظر می‌رسد. به همین دلیل، اهمیت فروش مواد شیمیایی وجود دارد و اگهی‌های رایگانی که این مواد را به فروش می‌رسانند، بسیار مورد توجه قرار می‌گیرند.

دیدن متن کامل