دسته آگهی مواد شیمیایی فول گرید
زمان : ۱۱ ماه پیش

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


ایکن عکس اگهی
توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی فول گرید

عنوان آگهی:فروش انواع مواد شیمیایی


شماره تماس:۰۹۱۲۰۱۹۶۴۴۸
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:
روش مواد شیمیایی واردات مواد شیمیایی صادرات مواد شیمیایی قیمت مواد شیمیایی ظروف سازی مواد شیمیایی گوگرد کلوخه ، گرانول گوگرد پودری ، میکرونیزه انواع مواد شیمیایی مورد نیاز شما را تامین مینماییم سودپرک، سولفور سـدیم، متانول کربنات سدیم، سولفات منگنز،پلی آلومینیویم کلراید، منومراستایرین، سولفات روی، سولفات مس، سولفات آهن، سولفات آمونیوم، آب ژاول، متواکسیدپروپانول، هگزامتافسفات سدیم، بوتیل گلیکول، متوکسیدپروپانول استات، تری پلی فسفات سدیم، بوتیل استات، فنل کریستال، خریدار پرمنگنات پتاسیم، کالیفن یا رزین گام یا کلیفون یا گام روزین، اسید فرمیک، تری سدیم فسفات، دی متیل فرمامید DMF، متیل اتیل ک

کد آگهی:1134
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در تهران

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

اگهی صنعت و مواد اولیه

اگهی صنعت و مواد اولیه یکی از ابزارهای مهم در بازاریابی است که برای جذب مشتریان و افزایش فروش استفاده می شود. اگهی ها می توانند به صورت متنی، تصویری یا ویدیویی باشند و به منظور جلب توجه مخاطبان و انتقال پیام محصول یا خدمات به آنها ایجاد شده اند. در این مقاله، به بررسی اهمیت اگهی صنعت و مواد اولیه و نحوه استفاده از آن در صنعت می پردازیم.

دیدن متن کامل

تبعات هولناک سیگار الکترونیک؛ رقم عجیب مواد شیمیایی موجود در این سیگارها

ایسنا نوشت: رئیس دبیرخانه ستاد کشوری کنترل دخانیات وزارت بهداشت با هشدار نسبت به افزایش مصرف سیگارهای الکترونیک و عوارض آنها گفت: گزارشات زیادی از انفجار باتری این محصولات رسیده است که منجر به متلاشی شدن استخوان فک، دندان‌ها و بافت صورت مصرف‌کننده و حتی مرگ وی شده است.

دیدن متن کامل

فروش انواع مواد شیمیایی در سایت یوز شیمی

در دنیای امروز، اینترنت به عنوان یکی از ابزارهای اصلی خرید و فروش محصولات به صورت آنلاین، به شدت رشد کرده است. این روند تحولی در بازار فروش محصولات، شامل همه‌ی صنایع از جمله صنایع شیمیایی است. در این میان، یکی از وب‌سایت‌های معتبر و معتبر در زمینه‌ی فروش مواد شیمیایی، سایت یوز شیمی می‌باشد. در این مقاله به بررسی فروش انواع مواد شیمیایی در سایت یوز شیمی می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

اگهی بازاریابی مواد شیمیایی

اگهی بازاریابی یکی از روش‌های اصلی برای تبلیغ و افزایش فروش محصولات شیمیایی است. این اگهی‌ها به عنوان یک ابزار ارتباطی بین تولید کننده و مصرف کننده عمل می‌کنند و اطلاعات مهمی را در مورد ویژگی‌ها، کاربردها و قیمت محصولات شیمیایی ارائه می‌دهند. در این مقاله، به بررسی اهمیت و اثربخشی اگهی‌های بازاریابی مواد شیمیایی خواهیم پرداخت.

دیدن متن کامل

فروش مواد شیمیایی و توضیحات

صنعت مواد شیمیایی یکی از صنایع حیاتی و حیاتی در جهان است که محصولات آن در تمام صنایع دیگر استفاده می‌شوند. از لوازم خانگی تا صنایع بزرگ مانند خودروسازی و صنایع پزشکی، مواد شیمیایی یک نقش کلیدی در تأمین نیازهای اساسی جامعه ایفا می‌کنند. به همین دلیل، تحقیقات و توسعه در این صنعت بسیار مهم است. ارتقاء فناوری و ارائه محصولات نوآورانه می‌تواند به توسعه این صنعت کمک کند و سهم بزرگی در افزایش تولید و صادرات داشته باشد.

دیدن متن کامل

اگهی نمایشگاه و بازاریابی کسب و کار

اگهی نمایشگاه و بازاریابی کسب و کار ابزارهای مهمی هستند که به کسب و کارها کمک می‌کنند تا محصولات و خدمات خود را به مشتریان مختلف معرفی کنند. اگهی نمایشگاه یک فرصت عالی برای شرکت‌ها است تا به مخاطبان خود نشان دهند که چه محصولات و خدماتی برای آن‌ها دارند و بازاریابی کسب و کار نیز به شرکت‌ها کمک می‌کند تا بهترین راهکارها برای جذب مشتریان انتخاب کنند.

دیدن متن کامل