دسته آگهی مواد شیمیایی فول گرید
زمان : ۵ روز قبل

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


ایکن عکس اگهی
توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی فول گرید

عنوان آگهی:اکسید روی با بالاترین کیفیت


چت کردن با آگهی دهنده :

آدرس حدودی:اصفهان/اصفهان
توضیحات:
اکسید روی یک ترکیب شیمیایی به صورت پودر سفید رنگ است که در صنعت کاربرد دارد. فروش اکسید روی در لعاب کاری ، شیشه مات ، محصولات لاستیکی ، صنعت سرامیک ، لوازم آرایشی و ضد آفتاب ، صابون ، پزشکی ، دارو و غیره کاربرد دارد. قیمت اکسید روی نسبت به کارایی و درصد خلوص آن متفاوت است. لطفا یغام بگذارید با تشکر خانم لاهوری

کد آگهی:1179
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در اصفهان

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

فروش ماده‌ شیمیایی برای خودکشی در سایت کانادایی و مرگ ۸۸ نفر در انگلیس

اداره مبارزه با جرائم در انگلیس اعلام کرد که در حال تحقیق درباره مرگ ۸۸ نفر در این کشور است که از سایت‌های اینترنتی کانادایی یک ماده‌ شیمیایی با قابلیت استفاده برای خودکشی خریداری کرده بودند.

دیدن متن کامل

سایت بازار یابی مواد شیمیایی بدون واسطه

در دنیای امروز، بازاریابی مواد شیمیایی یکی از صنایع حیاتی است که تاثیر بسزایی بر اقتصاد و صنعت دارد. با توجه به اهمیت این صنعت، روش های مختلفی برای بازار یابی مواد شیمیایی وجود دارد، اما یکی از روش های نوین و موثر در این زمینه، استفاده از سایت های بازار یابی مواد شیمیایی بدون واسطه می باشد. در این مقاله، به بررسی این روش جدید و موثر پرداخته خواهد شد و اهمیت و مزایای آن برای صنعت مواد شیمیایی بررسی خواهد شد.

دیدن متن کامل

ارتباط مواد شیمیایی پلاستیکی و افسردگی پس از زایمان

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از هلث دی نیوز، به گفته مؤسسه ملی بهداشت ایالات متحده، افسردگی پس از زایمان تا ۲۰ درصد از مادران جدید را تحت تأثیر قرار می‌دهد. این مسئله آن را به شایع‌ترین عارضه بارداری پس از زایمان تبدیل می‌کند.

دیدن متن کامل

ایجاد بسته‌بندی مناسب برای حمل و نقل ایمن مواد شیمیایی در تهران

در حال حاضر، حمل و نقل مواد شیمیایی یکی از مهمترین عواملی است که باید به آن توجه شود. این مواد به دلیل خطراتی که ممکن است ایجاد کنند، نیاز به بسته‌بندی مناسب و ایمن دارند تا در طول حمل و نقل هیچ خسارتی ایجاد نشود. در این مقاله، به بررسی اهمیت ایجاد بسته‌بندی مناسب برای حمل و نقل ایمن مواد شیمیایی در تهران می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

مواد شیمیایی خوراکی و صنعتی

مواد شیمیایی یکی از اجزای حیات روزمره ما می‌باشند که در انواع مختلف خوراکی و صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. این مواد از جمله آنتی‌اکسیدان‌ها، افزودنی‌ها، رنگدهی‌ها، ترکیبات حفاظتی و ... است. مصرف این مواد در غذاها و محصولات صنعتی برای افزایش عمر مفید محصولات، بهبود ویژگی‌های ظاهری و ذایقه، جلوگیری از فساد و ... بسیار مهم است.

دیدن متن کامل

اگهی خرید مواد شیمیایی

اگهی خرید مواد شیمیایی یکی از ابزارهای اصلی برای شرکت‌ها و صنایع مختلف است که به آن‌ها امکان می‌دهد مواد شیمیایی مورد نیاز خود را به صورت آنلاین خریداری کنند. این اگهی‌ها ممکن است شامل انواع مواد شیمیایی از جمله مواد اولیه، مواد پایه و مواد پروانه‌ای باشند و به شرکت‌ها کمک می‌کنند تا به راحتی و با کارایی بیشتری اقدام به تأمین نیازهای خود کنند.

دیدن متن کامل