دسته آگهی مواد شیمیایی صنعتی
زمان : ۴ ماه پیش

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


ایکن عکس اگهی
توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی صنعتی

عنوان آگهی:ولاستونیت


شماره تماس:۰۹۳۳۹۸۲۵۷۰۴
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:
تولید ولاستونیت سوزنی کریستال آمورف K۸۳ k۶۰ جهت مصرف صنایع کاشی سرامیک،رنگ، رزین؛ لنت ترمز خانم اطمینان ۰۹۳۳۹۸۲۵۷۰۴

کد آگهی:1159
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در تهران

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

قیمت مواد شیمیایی در تهران

با توجه به اهمیت حیاتی مواد شیمیایی در تولید هر گونه محصول، قیمت این مواد در بازارهای مختلف به عنوان یکی از عوامل مهم در تعیین هزینه نهایی محصولات مصرفی اهمیت زیادی دارد. از این رو، بررسی و مقایسه قیمت مواد شیمیایی در شهرها و بازارهای مختلف به عنوان یکی از موضوعات مورد توجه بسیاری از محققان و تجار می‌باشد. در این مقاله، قصد داریم به بررسی قیمت مواد شیمیایی در تهران بپردازیم و تأثیرات آن بر بازار محصولات شیمیایی را مورد بررسی قرار دهیم.

دیدن متن کامل

ممنوعیت استفاده از فرمالدئید در صاف کننده های مو

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از هلث دی نیوز، در حال حاضر، سازمان غذا و دارو آمریکا استفاده از چنین محصولات صاف کننده مو، را که معمولاً توسط زنان سیاه پوست استفاده می‌شود، منع می‌کند.

دیدن متن کامل

سایت فروش و اگهی مواد شیمیایی

امروزه با پیشرفت فناوری و اینترنت، امکان دسترسی به محصولات و خدمات مختلف به راحتی و سرعت بالا فراهم شده است. یکی از حوزه‌هایی که در حال حاضر در حال گسترش و رشد است، حوزه فروش و اگهی محصولات شیمیایی است. این حوزه بسیار حساس و مهم است زیرا محصولات شیمیایی باید با دقت و امانت فروخته شوند تا از آسیب به انسان‌ها و محیط زیست جلوگیری شود. در این مقاله، به بررسی سایت‌های فروش و اگهی مواد شیمیایی می‌پردازیم و اهمیت این حوزه را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

دیدن متن کامل

رصد واحدهای تولیدمواد شیمیایی آذربایجان شرقی ازمنظر پدافندغیرعامل

به گزارش خبرنگار مهر، محمد بیگ ظهر یک شنبه در جمع خبرنگاران در تبریز با تاکید بر اینکه در حفظ امنیت مردم با کسی تعارف نداریم، ادامه داد: رصد پدافند غیرعامل بر واحدهای تولیدی و صنعتی و مواد شیمیایی به صورت مداوم انجام می‌شود.

دیدن متن کامل

سایت بازاریابی مواد شیمیایی

بازاریابی مواد شیمیایی به عنوان یکی از صنایع حیاتی و اساسی جهانی، از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. این صنعت نه تنها برای تولید محصولات شیمیایی بلکه برای تأمین نیازهای اساسی انسانی نظیر غذا، دارو، پوشاک و مواد اولیه صنایع دیگر اهمیت دارد. با توجه به این مهم، بازاریابی مواد شیمیایی باید به گونه‌ای صورت گیرد که علاوه بر تبلیغات و فروش، اطمینان از ایمنی و کیفیت محصولات نیز فراهم شود. برای موفقیت در این صنعت، توانایی اطلاع‌رسانی به مصرف‌کننده در مورد محصولات، استفاده‌های مختلف آنها و روش‌های استفاده صحیح از آنها بسیار حیاتی است.

دیدن متن کامل

فروش مواد شیمیایی اسانس

فروش مواد شیمیایی اسانس یکی از صنایع مهم و حیاتی در حال حاضر است که در تولید محصولات مختلف از طعم و بوی خاص استفاده می‌شود. اسانس‌ها به عنوان ترکیبات شیمیایی طبیعی یا مصنوعی، عطر و طعم محصولات مختلف را بهبود می‌بخشند و از آنها برای تهیه عطر، ادوکلن، صابون، شامپو، لوسیون، اسپری‌های بدن و محصولات آرایشی و بهداشتی دیگر استفاده می‌شود.

دیدن متن کامل