دسته آگهی مواد شیمیایی صنعتی
زمان : ۴ روز قبل

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی صنعتی

عنوان آگهی:فروش اروزیل ۲۰۰


شماره تماس:۰۹۳۶۶۲۹۴۱۰۹
آدرس حدودی:اصفهان/اصفهان
توضیحات:
فروش اروزیل ۲۰۰(فوم سیلیکا) برندهای HJSIL , UPSIL

کد آگهی:1180
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در اصفهان

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

فروش مواد شیمیایی جوهر لیمو

در دنیای امروزی، صنعت فروش و توزیع مواد شیمیایی یکی از صنایع مهم و حیاتی است که در تولید و توسعه صنایع مختلف نقش بسیار مهمی دارد. یکی از این مواد شیمیایی که در بسیاری از صنایع استفاده می‌شود، جوهر لیمو است. جوهر لیمو یک ماده شیمیایی با رنگ زرد و معطر است که در صنایع چاپ و بسته‌بندی، آرایشی و بهداشتی، مواد غذایی و دیگر صنایع استفاده می‌شود. در این مقاله، به بررسی فروش مواد شیمیایی جوهر لیمو و اهمیت آن در صنایع مختلف می‌پردازیم.

دیدن متن کامل

تأمین ۱۰۰ درصدی مواد شیمیایی در پالایشگاه‌های پارس جنوبی برای ورود به فصل سرد

رئیس کارگروه مواد شیمیایی مجتمع گاز پارس جنوبی از تأمین ۱۰۰‌ درصدی مواد شیمیایی در پالایشگاه‌های این مجموعه برای تولید پایدار گاز در فصل سرد خبر داد.

دیدن متن کامل

برگزار نمایشگاه مواد اولیه شیمیایی 

نمایشگاه های مواد اولیه شیمیایی یکی از مهمترین رویدادها در صنعت شیمیایی است که به عنوان یک فرصت برای تولیدکنندگان، تامین کنندگان و فعالان این صنعت برای معرفی محصولات و خدمات خود به بازارهای مختلف شناخته شده است. این نمایشگاه ها به عنوان یک فرصت برای تبادل اطلاعات، ارتباطات تجاری و افزایش شناخت برند در صنعت شیمیایی شناخته می شوند.

دیدن متن کامل

مواد شیمیایی

مواد شیمیایی در غذاها می‌توانند از منابع مختلفی مانند افزودنی‌ها، نگهدارنده‌ها، رنگدهی‌ها و مواد افزوده استفاده شوند. این مواد ممکن است در طول فرآیند تولید، حمل و نقل، ذخیره‌سازی و آماده‌سازی غذا به آن اضافه شوند. مصرف این مواد شیمیایی ممکن است باعث ایجاد مشکلات سلامتی مانند حساسیت‌ها، عوارض هضمی، اختلالات هورمونی و حتی بشدت‌تر از آن، سرطان شود. بنابراین، مصرف زیاد غذاهای حاوی مواد شیمیایی باید به حداقل رسانده شود و ترجیحا از مواد طبیعی و ارگانیک استفاده شود.

دیدن متن کامل

فروش مواد شیمیایی

فروش مواد شیمیایی یکی از صنایع اصلی و حیاتی در اقتصاد جهانی است که تأثیر گسترده‌ای در زندگی روزمره ما دارد. این صنعت به عنوان یکی از پایه‌های اصلی صنعت شیمیایی شناخته می‌شود و انواع مختلفی از مواد شیمیایی را در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. در این مقاله، به بررسی اهمیت و روندهای فروش مواد شیمیایی پرداخته و نقش آن در اقتصاد و زندگی مدرن را بررسی خواهیم کرد.

دیدن متن کامل

ممنوعیت استفاده از فرمالدئید در صاف کننده های مو

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از هلث دی نیوز، در حال حاضر، سازمان غذا و دارو آمریکا استفاده از چنین محصولات صاف کننده مو، را که معمولاً توسط زنان سیاه پوست استفاده می‌شود، منع می‌کند.

دیدن متن کامل