دسته آگهی مواد شیمیایی فول گرید
زمان : ۲ هفته پیش

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


ایکن عکس اگهی
توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی فول گرید

عنوان آگهی:ترکیبات شیمیایی آزمایشگاهی


شماره تماس:۰۹۱۹۰۴۳۸۴۴۷
آدرس حدودی:بوشهر/بوشهر
توضیحات:
شرکت اکسیرسازان امید تامین کننده مواداولیه آزمایشگاهی تیترازول ها استاندارها محیط کشت ها ترکیبات تخصصی

کد آگهی:1196
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در بوشهر

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

اهمیت و چالش‌های خرید مواد شیمیایی به صورت جزئی و خرده

خرید مواد شیمیایی به صورت جزئی و خرده به علت اهمیت بالای این مواد، نیازمند برنامه‌ریزی دقیق و مدیریت صحیح است. این مواد می‌توانند از نقاط مختلف جهان وارد شوند و این موضوع می‌تواند به تأخیر در تولید، افزایش هزینه‌ها و حتی اختلالات در زنجیره تأمین منجر شود. برای این منظور، شرکت‌ها باید برنامه‌های مناسب برای خرید، حمل و ذخیره‌سازی این مواد داشته باشند تا بتوانند از این مواد به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

دیدن متن کامل

نقش و اهمیت مواد شیمیایی خوشبو کنندها در صنایع مختلف

مواد شیمیایی خوشبو کنندها یکی از عوامل مهم در تشکیل رایحه‌های مطلوب محصولات مورد استفاده در صنایع مختلف می‌باشند. این مواد معمولاً از ترکیبات شیمیایی مختلفی تشکیل شده اند که به وسیله روش‌های مختلفی از جمله تبخیر، تبدیل و مخلوط‌سازی تولید می‌شوند. از آنجا که رایحه‌ها برای افزایش جذابیت و فروش محصولات بسیار مهم می‌باشند، استفاده از مواد شیمیایی خوشبو کنندها برای تولید محصولات با رایحه‌های مطلوب و جذاب از اهمیت بالایی برخوردار است.

دیدن متن کامل

فروشگاه مواد شیمیایی در تهران خدمات و محصولات

فروشگاه مواد شیمیایی مورد بررسی در منطقه ولنجک تهران واقع شده است. این فروشگاه با مدیریتی حرفه‌ای و تیمی متخصص از کارشناسان شیمیایی، محصولات متنوعی را به مشتریان عرضه می‌کند. اینجا یک بستر ایده‌آل برای خریداران حرفه‌ای، دانشجویان، محققان و همچنین عموم مردم فراهم شده است. این فروشگاه به عنوان یک منبع معتبر و قابل اعتماد برای تهیه مواد شیمیایی به شمار می‌رود.

دیدن متن کامل

فروش مواد شیمیایی

فروش مواد شیمیایی یکی از صنایع مهم و پر رونق در جهان مدرن است. این صنعت از آسیب پذیری های اقتصادی و اجتماعی بالایی برخوردار است و تاثیر بسزایی بر روند توسعه و پیشرفت جوامع دارد. از آنجایی که مواد شیمیایی از جزئیات مهمی برای تولید محصولات صنعتی و مصرفی استفاده می شوند، فروش این مواد نیازمند استراتژی های خاص و متنوع است که برای رقابت بازار و جلب مشتریان باید مورد توجه قرار گیرد.

دیدن متن کامل

فروش سیتریک خشک و شیتریک ابدار

سیتریک خشک و سیتریک ابدار دو نوع محصول شیمیایی هستند که در صنایع مختلف استفاده می‌شوند. سیتریک خشک یک ترکیب شیمیایی است که به عنوان یک اسید ضعیف و آبدوست برای محلول‌های آبی استفاده می‌شود. این ماده در تهیه مواد غذایی، نوشیدنی‌ها، شوینده‌ها و محصولات بهداشتی استفاده می‌شود. از سیتریک ابدار نیز به عنوان یک ماده حفاظتی در برابر اکسایش در صنایع مختلف استفاده می‌شود. این ماده علاوه بر استفاده در صنایع مواد غذایی، در صنایع داروسازی و تولید مواد شیمیایی نیز کاربرد دارد. به عنوان یک ماده شیمیایی حیاتی، سیتریک خشک و سیتریک ابدار از اهمیت بالایی برخوردارند و در تولید محصولات مختلف جایگاه ویژه‌ای دارند.

دیدن متن کامل

یوزشیمی سایت بازاریابی و فروش مواد اولیه شیمیایی در کشور با خدمات رایگان

در دنیای امروزی، بازاریابی و فروش مواد اولیه شیمیایی یکی از حوزه‌های مهم و پرباری است که تأثیر بسزایی بر صنایع مختلف دارد. با توجه به اهمیت این حوزه، یوزشیمی به عنوان یک سایت بازاریابی و فروش مواد اولیه شیمیایی در کشور، خدماتی رایگان و حرفه‌ای را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

دیدن متن کامل