دسته آگهی مواد شیمیایی صنعتی
زمان : ۲۲ ساعت قبل

۱
عکس اگهی
۲
عکس اگهی
۳
عکس اگهی
۴
عکس اگهی


ایکن عکس اگهی
ایکن عکس اگهی
توجه توجه توجه!! لطفا تا زمانی که اطمینان کامل از صحت معامله ندارید وجهی پرداخت نکنید.یوز شیمی مسئولیتی در قبال وجوه پرداختی و بیعانه پرداختی به اگهی دهند ندارد.
دسته:مواد شیمیایی صنعتی

عنوان آگهی:فروش مواد اولیه ضد یخ فروش مواد اولیه تینر فروش مواد اولیه آب رادیات


شماره تماس:۰۹۱۸۸۶۵۶۵۲۵
آدرس حدودی:تهران/تهران
توضیحات:
تینر ۱۰.۰۰۰ فروش تینر ۱۲.۰۰۰ فروش تینر ۲۰.۰۰۰ فروش تینر ۱۵.۰۰۰ فروش تینر روغنی فروش سود پرک فروش آب ژاول فروش متا سلیکات سدیم فروش قرص کلر , فروش کلر , فروش پتاس , فروش هیدرو سولفیت سدیم , فروش بوراکس , فروش مونواتانول آمین , فروش تری اتانول آمین , فروش حلال ۴۱۰ , فروش حلال ۴۰۲ , فروش حلال ویژه , فروش مونواتیلن گلایکل , فروش اسید سولفونیک , فروش الکل چرب , فروش الکل ۲ مول , فروش الکل ۷ مول , فروش الکل ۱۰مول . فروش انواع مواد اولیه به صورت خرد (گالن)(بشکه)

کد آگهی:1170
اشتراک واتساپ گزارش تخلف اگهی مواد شیمیایی در تهران

بخش کوتاهی از چند متن مواد شیمیایی :

فروش مواد شیمیایی در ایران

صنعت مواد شیمیایی یکی از صنایع اساسی و حیاتی در هر کشوری است که تأمین مواد اولیه برای بسیاری از صنایع دیگر را فراهم می‌کند. ایران نیز یکی از کشورهایی است که دارای صنعت قوی مواد شیمیایی می‌باشد. با وجود منابع طبیعی غنی و نیروی کار ماهر، ایران توانسته است در زمینه تولید و صادرات مواد شیمیایی به بازارهای جهانی موفق عمل کند.

دیدن متن کامل

ماده شیمیایی چربی زدا با احتمال بیشتر پارکینسون مرتبط است

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از هلث دی نیوز، مطالعه جدید نشان داد که دو سال قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی مایع TCE ممکن است خطر پارکینسون را تا ۷۰ درصد افزایش دهد.

دیدن متن کامل

انواع مواد شیمیایی تبلیغات و بازاریابی مواد شیمیای در سایت

در دنیای امروز، تبلیغات و بازاریابی یکی از عوامل مهم در موفقیت هر کسب و کار است. بازاریابان و تبلیغات‌کنندگان برای جذب مشتریان و افزایش فروش، از انواع مختلفی از مواد شیمیایی استفاده می‌کنند. از ترکیبات شیمیایی در عطرها و اسپری‌ها تا رنگ‌ها و ضدعفونی‌کننده‌ها، این مواد می‌توانند تأثیر زیادی بر روند بازاریابی و فروش داشته باشند. در این مقاله، انواع مواد شیمیایی تبلیغات و بازاریابی مواد شیمیای را بررسی خواهیم کرد.

دیدن متن کامل

ارتباط مواد افزودنی پلاستیکی رایج با اوتیسم و بیش فعالی

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از مدیکال نیوز، محققان اخیراً شواهد بیوشیمیایی ارتباط بین BPA- یک افزودنی پلاستیکی رایج- و ایجاد اوتیسم یا اختلال بیش فعالی را یافته اند.

دیدن متن کامل

فروش و خرید انواع مواد اولیه شیمیایی

صنایع شیمیایی از جمله صنایع حیاتی و بسیار حائز اهمیتی است که به تولید انواع مواد اولیه شیمیایی از جمله پلاستیک، رنگ، لاستیک، نساجی و... می‌پردازد. این صنایع برای تولید محصولات مختلف از جمله لوازم خانگی، خودرو، پوشاک و... به مواد اولیه شیمیایی نیاز دارند. بنابراین، فروش و خرید انواع مواد اولیه شیمیایی یکی از مهمترین فعالیت‌ها در این صنعت می‌باشد.

دیدن متن کامل

کاربرد گلیسرین و فروش 

گلیسرین یک ترکیب شیمیایی با ویژگی‌های بسیار متنوع است که در انواع صنایع مورد استفاده قرار می‌گیرد. این ماده به عنوان یک رطوبت‌رسان و نرم‌کننده موثر برای پوست و مو شناخته شده است. همچنین، گلیسرین به عنوان یک ترکیب ضد باکتریایی و ضد التهابی نیز شناخته می‌شود. به همین دلیل، استفاده از گلیسرین در تولید محصولات بهداشتی و زیبایی بسیار متداول است.

دیدن متن کامل